Úvod

NTP — podvozkové díly

Katalog NTPPDF, 1.2 MB

Záruka spolehlivosti a nízkých nákladů to jsou podvozkové díly NTP.

Firma NTP ( NORDIC TRACK PARTS dále jen NTP ) nabízí výrobky, které jsou vyvíjeny a zkoušeny ve spolupráci s předními dodavateli podvozkových dílů. Výrobní závod je vybaven laboratořemi a zkušebnami, ve kterých jsou prováděny zkoušky a kontroly kvality náhodně vybraných dílů. Zkoušky jsou prováděny interně, v souladu s mezinárodními standardy a s použitím předem kalibrovaných přístrojů, navržených speciálně pro tyto kontroly.

Letité zkušenosti s výrobou a těsná spolupráce s výrobci dílů ( jako jsou pouzdra, ložiska, těsnivo atd.) je zaměřena především na kvalitu, flexibilitu a rychlost dodání výrobků pro potřeby zákazníka. NTP dodává produkty pro většinu značek stavebních strojů, pravidelně rozšiřuje a doplňuje sortiment dílů. Za poslední rok byl sortiment rozšířen o dalších 1250 položek z oblasti podvozkových dílů na stavební a důlní stroje. V sortimentu jsou již podvozkové díly na stroje o hmotnosti až 80 tun. Naše kontrolní pracovníci provádějí pravidelné a namátkové kontroly kvality jednotlivých hotových dílů, čím je zaručena vysoká kvalita všech nabízených produktů.

Hlavním odběratelem jsou převážně skandinávské země, jako je Švédsko a Finsko, kde je kladem důraz hlavně na kvalitu. Skladem je více než 65 000 položek, které jsou okamžitě k dispozici našim zákazníkům. Dovolujeme si Vám představit část naší produkce. Naše společnost je výhradním dealer pro Českou republiku a je připravena vám poskytnou služby v oblasti prodeje dílů, montáže či poradenství.

Řetězy

Nabízíme mazané, těsněné, zesílené řetězy, jednotlivé články na opravu řetězů pro všechny typy strojů a značek. V nabídce jsou i kompletní řetězy včetně desek pasů.

Kladky

Pojezdové jednodrážkové, dvoudrážkové, nosné pro stroje od 0,8 t do 80 t.

Desky pasu

Jednobřitové, dvoubřitové a tříbřitové desky pásů různých šířek s možností v provedení HD (zesílené pro těžký provoz).
Šroubovací gumo-ocelový profil, šroubuje se přímo na řetěz.
Nasazovací gumový profil s bočním šroubovatelným úchytem.
Spojovací materiál šrouby a matky.

Vodící kola

Kompletní vodící kola, samotné vodící kola, těsnění dle typů stroje.

Napínání

Kompletní napínání, pružiny, válce napínací, těsnění. Jeden z něvětších sortimentů na trhu.

Segmenty a hnací kola

Segmenty, hnací kola (turasa), spojovací materiál