Úvod

Náhradní díly — Ostatní stavební stroje

Zpět

Zajišťujeme dodávky náhradních dílů pro stavební stroje Caterpillar, Komatsu, Volvo, JCB, Fiat-Kobelco, Fiat-Hitachi, Kobelco, Ammann, NTC.

Nabízíme široký výběr alternativních náhradních dílů, jež jsou všechny vyráběny pro maximální odolnost a pevnost pod přísnou kontrolou výrobce.

Jedná se o díly do motorů, převodovek, hydraulické pumpy, vahadla, alternátory, chladiče, napínací komponenty, držáky, ložiska, těsnění, šrouby, matice, skla, díly kabiny, sedačky, světla, lampy, ramena, závěsy, rámy, pružiny, stabilizátory, čepy, pouzdra, atd. V případě zájmu Vám naši proškolení technici rádi poradí o možnosti použití dílů pro Váš stroj.

Náhradní díly

Zajišťujeme dodávku náhradních dílů na opravu strojů značek New Holland, Case, Kobelco, Fiat kobelco, Fiat Hitachi, Komatsu, Caterpillar a Volvo. V nabídce jsou díly originální tak kvalitní druhovýroba.

Oleje a maziva

Širokou paletou olejů a maziv uspokojíme každý požadavek zákazníka. Jsme připraveni poskytnout každému zákazníkovi i odpovídající servis na špičkové úrovni.

Filtry

Pravidelná výměna filtrů se významnou měrou podílí na celkové životnosti pohonných jednotek stroje, ať se jedná o buldozery, rypadly, nakladače, atd. nebo jinou stavební techniku. Nabízíme filtry olejové, palivové, hydraulické, vodní, vzduchové od světových výrobců.