Úvod

O firmě

Firma byly založena v roce 1992 pane Františkem Čelišem která se v roce 2006 transformovala na akciovou společnost s názvem František Čeliš EVROPS a.s. Za celou dobu své činnosti jsme prodali více než 200 stavebních strojů a úspěšně provádíme opravy a servis na více než 350 strojích.

Nemáme prakticky žádné reklamace na svoji práci, vlastníme opravárenský areál v Českém Újezdě u Ústí nad Labem a pobočku v Louce u Litvínova s dobrým zázemím, máme pouze nejpotřebnější pracovníky, takže máme minimální režii z čehož vyplývá i naše celková cenová politika.

Jsme prodejcem stavebních strojů New Holland, Dressta a Doosan, výhradním zástupcem podvozkových komponentů značek BERCO a NTP pro ČR, prodejcem zubových a otěrových systémů výrobce ESCO Corporation, prodej hydraulických kladiv značky JAB.

Provádíme opravy stavebních strojů značky New Holland, Dressta, Doosan, Hanomag, Case, Komatsu, Caterpillar, UNC, Locust, Novotný, Liebherr, Volvo, Hitachi, a dalších značek. Nabízíme opravy podvozkových částí stroje, ať už se jedná o stavební stroje nebo zařízení, která používají k pojezdu pasové podvozky tj: drtiče, vrtačky, silniční frézy, rypadla, dozery, dále provádíme opravy lžic stavebních strojů, opravy výložníků, opravy uložení čepů, pouzder a ložisek bimotorem, atd. Na výše uvedené značky nabízíme náhradní díly od výrobců OEM dílů nebo originální díly přímo od výrobce strojů.

Specializuje se na opravy dvoucestných rypadel značky Orenstein & Koppel, New Holland a Case Construction. Dodáváme veškerá přídavná zařízení pro dvoucestné bagry od společnosti SMP Parts a Windhoff.

Služby a činnosti, které nabízíme

1.
Prodej nových stavebních strojů výše uvedených značek.
2.
Prodej repasovaných stavebních strojů (převážně na objednávku).
3.
Záruční i pozáruční servis, opravy, diagnostika výše uvedených strojů i jiných.
4.
Prodej veškerých náhradních dílů na výše uvedené stroje.
5.
Prodej veškerých podvozkových částí strojů od značky Berco a NTP.
6.
Prodej zubů a břitů firem ESCO na lžíce, radlice a lopaty všech typů strojů.
7.
Prodej náhradních dílů na stavební stroje výše uvedených značek, prodej filtrů a olejů.
8.
Opravy a renovace otvorů čepů a pouzder lopat, ramen, náprav atd. bimotorem.
9.
Celkové opravy veškerých agregátů prodávaných strojů.
10.
Opravy dvoucestných rypadel, diagnostika, opravy el. instalací stavebních strojů.
11.
Opravy klimatizací, plnění a diagnostika.

Struktura firmy

V případě zájmu nás kontaktujte, rádi Vás navštívíme či zašleme nabídku dle vašich požadavků.