Úvod

Servis

Mobilní servis — pravá ruka spokojeného zákazníka

Naše společnost disponuje mobilními dílnami umožňujícími odborně vyškoleným servisním mechanikům provést plnohodnotnou a odbornou opravu závady přímo v místě nasazení stroje ve velmi ktátké době.

Naše servisní vozidlo typu Mitsubishi L200 je určené pro provoz v těžkém terénu. Tím šetříme náklady, které vznikají na prostoje stroje v nepřístupném terénu.

Náš servis je postaven na operativnosti garantujeme záhájení servisních prací do 24 hodin od nahlášení poruchy či obdržení objednávky. Rychlost zásahu také zvyšuje špičková vybavenost jak servisních vozidel, tak stabilních dílnách a bohatě zásobený sklad náhradních dílů.

Údržba, opravy

Nabízíme opravy stavebních strojů značek New Holland, Hanomag, Case, Komatsu, JCB, Caterpillar, Locust, Novotný, Liebherr, Volvo, Hitachi, Kobelco a dalších.

Provádíme opravy podvozkových částí stroje, ať už se jedná o stavební stroje nebo zařízení, která používají k pojezdu pasové podvozky tj.: drtiče, vrtačky, silniční frézy, rypadla, dozéry, dále provádíme opravy lžic stavebních strojů, opravy výložníků, opravy uložení čepů, pouzder a ložisek, atd.

Diagnostika

Nárůst opotřebení všech částí mechanismu podvozku u strojů s pásovým podvozkem se negativně projevuje na výkonu stroje, tedy i na jeho další celkové životnosti a též na spotřebě pohonných hmot. Pravidelnou kontrolou stavu jednotlivých dílů pásového podvozku a případným včasným servisním zásahem můžete uspořit nemalé částky. Lze tak předejít situaci, kdy by eventuelně jedna vadná součástka zbytečně zkrátila životnost celku a docílit rovnoměrného opotřebení všech částí a tím i co nejlepšího využití vynaložené investice do stavební techniky. Vaše technika vás tím pádem nepřekvapí neočekávaným výpadkem.

Uvedené prohlídky po dohodě se zákazníkem provádíme při servisním zásahu zdarma nebo na vyžádání provádíme diagnostiku dle přání zákazníka přímo na místě nasazení vaší techniky.